چاپ کردن این صفحه

رویداد فناورانه ربع رشیدی

واحد های فناور مستقر ثبت نام نمایند (رویداد فناورانه ربع رشیدی)

دوشنبه, 08 مهر 1398 ساعت 15:56 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

توسعه اقتصادی هر کشوری ناشی از هدف گذاری درست و حرکت در مسیر صحیح و تدوین چشم اندازی مناسب امکان پذیر می گردد.

 

توسعه اقتصادی هر مملکت ناشی از هدف گذاری درست و حرکت در مسیر صحیح و تدوین چشم اندازی مناسب امکان پذیر می گردد. یکی از رویکرد های موفق در توسعه اقتصادی کشورهای پیشرفته دنیا، توجه به اقتصاد دانش بنیان و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری است.
استارتاپ ها به عنوان گروه هایی با انرژی و علاقه مند به پیشرفت و توسعه می توانند جایگاهی موثر در تغییر فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه داشته باشند.
در این راستا مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی با همکاری ارگان های مختلف و همزمان با هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی، برآن شدیم تا رویداد علمی ایده های کارآفرینانه برای حل مسائل صنعتی و سازمانی با محوریت های زیر برگزار نماییم:
حوزه برق و الکترونیک
حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت اشیا
حوزه مکانیک و صنعت خودرو
این رویداد با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، استانداری آذربایجان شرقی، منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی ،شرکت شهرک های صنعتی ، پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی با محوریت مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی با فراخوان از صنایع و فناوران توانمند از ابتدای شهریور 98 آغاز گشته است و پس از دریافت مسائل و نیازهای فناورانه صنعتی و سازمانی و ارائه راه حل ها توسط ایده پردازان و فناوران و داوری راه حل ها، همزمان با ایام نمایشگاه فناوری ربع رشیدی طی مراسمی برگزیدگان رویداد مشخص گردیده و از ایشان و تقدیر بعمل خواهد آمد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در رویداد به سایت WWW.RSPS.IR ثبت نام نمایند.
مهلت ارائه راه حل ها تا تاریخ 25مهرماه ماه 98 می باشد.

هدف از برگراری رویداد:
شناسایی استارتاپ های منتخب و برتر در جهت حل مشکلات صنعتی و سازمانی و حمایت های مالی و معنوی از آنها برای حل مسائل صنعتی و سازمانی در راستای رونق تولید ملی

خواندن 407 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 291
Super User

آخرین‌ها از Super User